Premier Division 1
Winner Runner up
2018 Taunton “A” Bristol “A”
2017 Ilminster “A” Clevedon “A”
2016 Watchet “A” Bristol “A”
2015 Ilminster “A” Bristol “A”
2014 Ilminster “A” Street “A”
2013 Ilminster “A” Bath “A”
2012 Ilminster “A” Clevedon “A”
2011 Bath “A” Bristol “A”
2010 Ilminster “A” Clevedon “A”
2009 Bath “A” Ilminster “A”
2008 Weston Bath “A” Bristol
2007 Bristol Portishead RBL “A”
2006 Portishead RBL “A” Watchet “A”
2005 Clevedon “A” Bristol
2004 Donyatt “A” Clevedon “A”
2003 Bristol Portishead RBL “A”
2002 Minehead “A” Bristol
2001 Imperial “A” Bath “A”
2000 Clevedon “A” Imperial “A”
1999 Weston Bath “A” Bath “A”

Premier Division 2
Winner Runner up
2018 Yeovil “A” Taunton Deane “A”
2017 Isle of Wedmore “A” Street “A”
2016 Purnell “A” Clevedon Prom “A”
2015 Portishead RBL “A” Watchet “A”
2014 Banwell “A” Victoria “A”
2013 Knowle “A” Taunton “A”
2012 Street “A” Purnell “A”
2011 Bloomfield “A” Watchet “A”
2010 Street “A” Victoria “A”
2009 Watchet “A” Banwell “A”
2008 Knowle “A” Keynsham “A”
2007 Yeovil “A” Clevedon Prom “A”
2006 Nailsea “A” Weston Bath “A”
2005 Taunton “A” Ilminster “A”
North & East Senior Division
2004 Knowle “A” Clevedon Prom “A”
2003
2002
2001
2000
1999

  East  Division 1
Winner Runner up
2018 City of Wells Stothert & Pitt “A”
2017 Bath “B” Purnell “B”
2016 City of Wells Frome Park “A”
2015 Fosseway Bath “B”
2014 Keynsham “A” Knowle “B”
2013 Frome Park “A” Paulton
2012 Bath “B” Knowle “B”
2011 Purnell “A” Bath “B”
2010 Bloomfield “A” Bath “B”
2009 Norwest “A” Purnell “A”
2008 Bloomfield Purnell “A”
2007 Keynsham “A” Purnell “A”
2006 Bath Civil Service “A” Norwest “A”
2005 Weston Bath Purnell “A”
2004 Norwest “A” Knowle “B”
2003 Keynsham “A” Weston Bath
2002 Bloomfield Knowle “B”
2001 Keynsham “A” Knowle “A”
2000 Fosseway Bath Civil Service “A”
1999 Keynsham “A” Purnell “A”

East  Division 2
Winner Runner up
2018 Alexandra Norwest “B”
2017 Knowle “B” Prattens
2016 Purnell “B” Norwest “B”
2015 Keynsham “B” Sydney Gardens
2014 Imperial Bloomfield “B”
2013 City of Wells Keynsham “B”
2012 Frome Selwood Paulton
2011 City of Wells Knowle “B”
2010 Purnell “B” Sydney Gardens
2009 Weston Bath “B” Norwest “B”
2008 Bath “B” Sydney Gardens
2007 Stothert & Pitt “A” Frome Selwood
2006 Weston Bath “B” Prattens
2005 Stothert & Pitt “A” Sydney Gardens
2004 Paulton Prattens
2003 Bath Civil Service “A” City of Wells “A”
2002 Frome Park Bath “B”
2001 Stothert & Pitt “A” Keynsham “B”
2000 Knowle “B” Frome Park
1999 Bath Civil Service Weston Bath “B”

East  Division 3
Winner Runner up
2015
2014
2013 Keynsham “C” Frome Park “B”
2012 Knowle “C” Purnell “C”
2011 Bloomfield “B” Bloomfield “C”
2010 Alexandra “B” Knowle “C”
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999

North  Division 1
Winner Runner up
2018 Willmott Park St. Andrews
2017 Congresbury “A” West Backwell
2016 Nailsea “A” Congresbury “A”
2015 Isle of Wedmore “A” Winscombe “A”
2014 Clarence “A” West Backwell
2013 St. Andrews “A” West Backwell
2012 Clarence “A” Bristol “B”
2011 Chew Stoke “A” Winscombe “A”
2010 Clarence “A” Ashcombe “A”
2009 Burnham-on-Sea “A” St. Andrews “A”
2008 Congresbury “A” Yatton “A”
2007 Isle of Wedmore “A” Burnham-on-Sea “A”
2006 Ashcombe “A” Clevedon “B”
2005 Victoria “B” Yatton “A”
2004 Chew Stoke “A” Yatton “A”
2003 Victoria “A” Clevedon Prom “A”
2002 Portishead RBL “A” Victoria “A”
2001 Banwell Winscombe “A”
2000 Portishead RBL “A” Nailsea “A”
1999 Ashcombe “A” Portishead RBL “A”

North  Division 2
Winner Runner up
2018 Bristol “B” Portishead RBL “B”
2017 Willmott Park Congresbury “B”
2016 Clevedon Prom “B” Chew Stoke “A”
2015 Bristol “B” Ashcombe “A”
2014 Congresbury “A” St. Andrews “B”
2013 Victoria “B” Nailsea “B”
2012 St. Andrews “A” Yatton “A”
2011 Bristol “B” Ashcombe “B”
2010 West Backwell Clevedon “B”
2009 Clarence “A” Winscombe “B”
2008 West Backwell Portishead RBL “C”
2007 Portishead RBL “B” Mark Moor
2006 Greville Smyth “A” Winscombe “B”
2005 Portishead RBL “C” Clevedon Prom “B”
2004 Yatton “B” Wrington
2003 Clevedon “B” Yatton “A”
2002 Clarence “A” Victoria “C”
2001 Clevedon Prom “B” Clevedon “B”
2000 Winscombe “A” Clarence “A”
1999 Ashcombe “B” Yatton “B”

North  Division 3
Winner Runner up
2018 Isle of Wedmore “B” Chew Stoke “B”
2017 Winscombe “B” Mark Moor
2016 Wilmott Park Clarence “B”
2015 Ashcombe “B” Clevedon “B”
2014 Clevedon Prom “B” Burnham-on-Sea “B”
2013 Bristol “C” Portishead
2012 St. Andrews “B” Nailsea “B”
2011 Bristol “C” Wrington
2010 Bristol “B” Congresbury “B”
2009 Chew Stoke “B” Nailsea “B”
2008 Burnham-on-Sea “B” Victoria “D”
2007 Banwell “B” Yatton “B”
2006 Mark Moor Burnham-on-Sea “B”
2005 St. Andrews “B” Isle of Wedmore “B”
2004
2003 Mark Moor Victoria “D”
2002 Ashcombe “B” Yatton “B”
2001 Winscombe “B” Clarence “B”
2000
1999

South West  Division 1
Winner Runner up
2018 Ilminster “B” Wyrral Park “A”
2017 Taunton Dean “A” Wyrral Park “A”
2016 Wellington “A” Yeovil “B”
2015 Taunton Dean “A” Ilminster “B”
2014 Williton Ilminster “B”
2013 Yeovil “B” Taunton Dean “A”
2012 Bridgwater “A” Taunton Dean “A”
2011 Wyrral Park “A” Bridgwater “A”
2010 North Petherton “A” Ilminster “B”
2009 Bridgwater BCL North Petherton “A”
2008 Taunton Dean “A” Bridgwater BCL “A”
2007 Street “A” Bridgwater BCL “A”
2006 Bridgwater “A” Street “A”
2005 Victoria Park (Bwr) “A” North Petherton “A”
2004 Yeovil “A” Ilminster “A”
2003 Bridgwater “A” Ilminster “A”
2002 Taunton “A” Ilminster “A”
2001 Minehead Taunton “A”
2000 Burnham-on-Sea “A” Yeovil “A”
1999 Watchet Street

South West  Division 2
Winner Runner up
2018 Taunton Deane “B” Bridgwater “C”
2017 Watchet “B” Minehead
2016 Taunton “B” Victoria Park (Bwtr)
2015 Bridgwater “B” Bridgwater “C”
2014 Westland Sports “A” Taunton “B”
2013 North Petherton “B” Yeovil “C”
2012 Watchet “B” Taunton “B”
2011 Bridgwater “B” North Petherton “B”
2010 Yeovil “C” Minehead “B”
2009 Crewkerne Victoria Park (Bwr) “A”
2008 Taunton “C” Yeovil “C”
2007 Williton Crewkerne
2006 Watchet “B” Bridgwater BCL
2005 Eastover Park Minehead “B”
2004 North Petherton “A” Ilminster “B”
2003 Donyatt “B” Victoria Park (Bwr) “A”
2002 Wyrral Park “A” Crewkerne
2001 Taunton “B” Wellington
2000 Minehead City of Wells
1999 Burnham-on-Sea Williton